ONLINE 7 - DŇOVÝ MINIKURZ PRE ŽENY 

za PRÍJEMNE DOSTUPNÚ CENU

AKO BYŤ ZDRAVÁ A SPOKOJNÁ 

vďaka ajurvéde

Minikurz pre všetky ženy, ktoré túžia vykročiť na cestu ku zdraviu a naplnenému životu. Ukážem vám cestu, ktorá sa zakladá na:

 • pochopení svojej jedinečnosti
 • využívaní pravidelných prírodných rytmov 
 • uplatnení jednoduchých princípov vyváženého stravovania

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Všade milióny návodov a zároveň nič, v čom by si sa našla?

Z každej strany sa na Teba sypú odporúčania s označením "zdravý životný štýl", ale Ty stále tápeš a nevieš, čo z toho si vybrať?

Cítiš, že by si sa chcela začať vhodne stravovať, ale nie si typ, čo by počítal energetické hodnoty na obale každej suroviny, ktorú kúpi?

Nie si spokojná so svojím aktuálnym životným štýlom a hľadáš niečo, čo by Ti vyhovovalo?

SKÚS TO S AJURVÉDOU

Minikurz je pre Teba, ak :

 • Chceš mať zdravé telo a dostatok energie
 • Chceš vedieť, prečo uniformné odporúčania a diéty nefungujú
 • Chceš si vytvoriť jednoduché vhodné návyky
 • Chceš si stravou pomáhať a nie škodiť

Čo sa počas 7 dní naučíš?

Obsahom minikurzu budú témy:

 • Najčastejšie mýty o ajurvéde
  O ajurvéde koluje toľko nepravdivých presvedčení a možno niektoré brzdia aj Teba, aby si s ajurvédou začala. A to je škoda. Preto sa na ne bližšie pozrieme.
 • Základy ajurvédy
  Povieme si, čo je to ajurvéda, aké sú jej základné princípy a ako teória piatich prvkov funguje v prírode i v našom tele.
 • Konštitučné typy
  Predstavíme si základné energetické, fyzio-psychologické typy, ako ich poznáme v ajurvédy. Tiež mám pre Teba pripravený interaktívny test, ktorý Ti prezradí, ku ktorému konštitučnému typu inklinuješ Ty.
 • Princípy ajurvédskeho stravovania
  Naučíme sa, ako využiť poznanie ajurvédy v kuchyni. Navyše si predstavíme aj korenia, ktoré určite nemôžu pri príprave výživných jedál chýbať.
 • Efektívne využitie energie počas dňa
  Priblížime si, ako by sme si mali rozvrhnúť jednotlivé aktivity nášho bežného života, aby sme čo najefektívnejšie využili energiu jednotlivých úsekov dňa. Spomenieme tiež jednoduché denné rituály.
 • Ročný cyklus
  Každé ročné obdobie je špecické s rozdielnymi odporúčaniami na vhodnú stravu, aktivity a pohyb. Dozvieš sa, ako sa naladiť na energiu, ktorá sa mení počas celého roka.
 • Bylinné doplnky stravy a čaje
  Predstavíme si niektoré podporné prostriedky, ktorých užívanie môže aj v Tvojom tele podporiť želanú harmóniu a rovnováhu.

Kto Ťa prevedie

Jana Gurníková

Autorka projektu Ajurvéda Online - Ajurvéda pre moderné ženy. Poskytujem ženám návody, ako žiť vďaka poznaniu ajurvédy, jogy a aromaterapie zdravý, šťastný a plnohodnotný život.

Poznatky o ajurvéde som získala štúdiom na 3-ročnej Škole ajurvédskej medicíny pod vedením známeho českého ajurvedára Pavla Hlôšku a taktiež v Indii, kde som v ajurvédskom centre na brehu Gangy som absolvovala Kurz ajurvédskych terapií pod vedením ajurvédskeho doktora.

Čo o Minikurze hovoria dámy, ktoré ním prešli :

Chceš byť zdravá a spokojná vďaka ajurvéde?

Tak vstúp do 7-dňového minikurzu, v ktorom Ti ukážem, že žiť ajurvédou nie je nič zložité a nereálne. Práve naopak.

Heslom môjho projektu Ajurvéda pre moderné ženy je :

Jednoduché veci konané konzistentne nás menia.

Začať môžeš ihneď !

Minikurz prebieha v členskej sekcii na webe. Vstupom do Minikurzu sa Ti hneď automaticky sprístupní videolekcia 1.dňa. Následne po 24 hodinách sa otvorí video 2.dňa atď. - Minikurz je teda 7dňový online program a každý deň Ťa čaká lekcia v trvaní priemerne 45 minút. Ku každej lekcii máš k dispozícii aj pracovné listy na vytlačenie. Prístup k celému Minikurzu máš na celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.