Stiahni si zdarma 

UKÁŽKU NOVEJ KNIHY

Túžiš žiť zdravo a naplnene, ale cítiš, že sa strácaš v chaose informácií a rôznych protichodných tvrdení ohľadom zdravého životného štýlu? Táto kniha je zrozumiteľným návodom, ako poznanie ajurvédy, starobylej náuky o zdravom živote, zakomponovať do bežných dní modernej ženy. 

Žiadne striktné príkazy, zákazy a vzdialená teória. Autorka ťa na základe vlastnej praxe prevedie svojou metódou AJURVÉDSKYCH 5P, vďaka ktorej pochopíš, že zdravie, krása a vitalita nezávisia od veku, ale od tvojho prístupu k sebe samej.

Zadaj svoj email, aby ukážka knihy ZDARMA k Tebe doputovala.

 

Vaše údaje budem spracovávať podľa týchto zásad

Nech „vitalita“ a „dlhovekosť“ nie sú len prázdnymi pojmami, ale kvalitami, ktoré sama žiješ. Táto kniha ti pomôže vykročiť na cestu vedúcu k rovnováhe a spokojnosti.

Kniha Ajurvéda pre moderné ženy je prvou knihou o ajurvéde od slovenskej autorky.

Jana Gurníková sa už roky venuje šíreniu povedomia o ajurvéde a svoje pôsobenie zamerala výhradne na ženy. Kniha je tak koncentrovaným súborom vedomostí, ktoré sú pre ženy nápomocné a pomáhajú im k premene ich životov k lepšiemu. 

S pútavým grafickým uchopením kniha navyše pohladí ženskú dušu a je skvelým darčekom pre ženu v každom veku.

Slovami iných žien

Naprosto všem vřele doporučuji. Janička je skvělý průvodce na cestě za poznáním ájurvédy. Vše krásně a přehledně napsané a vysvětlené. Jednoduché principy, recepty a rituály, které si každý může zařadit do svého života. Děkuji, Janičko, za Tvoje laskavé vedení a podporu. Díky Tobě se mi otevřelo nové vnímání a způsoby stravování.
Iveta
Janka, poviem to takto, kade chodím, tam Ťa chválim a odporúčam:). Zároveň, ak sa s niekým len tak bežne rozprávame o živote, stravovaní, cvičení, atď., no jednoducho mi už nedá neposunúť ďalej niektoré rady a odporúčania, ktoré som sa naučila a sama vyskúšala. A ľudia veľakrát počúvajú, či už si niečo z toho zoberú do svojich životov, je na nich, ale nech o tom vedia…
Miriama
Naozaj, ajurvéda je nádherná. Všetko je tak prepojené s prírodou, v prírode, vo vesmíre… a tak všetko so všetkým súvisí. Len si to zvedomiť. Ďakujem, Janka, za tie „diamanty”, ktoré si nám priblížila svojimi vedomosťami v programe. Z každého Tvojho slova dýchala láska k ajurvéde.
Alenka

Stiahni si zdarma 

UKÁŽKU NOVEJ KNIHY

Vaše údaje budem spracovávať podľa týchto zásad