Novinka, na ktorú ste čakali 

KNIHA O AJURVÉDE, KTORÁ POMÁHA STOVKÁM ŽIEN

Túžiš žiť zdravo a naplnene, ale cítiš, že sa strácaš v chaose informácií a rôznych protichodných tvrdení ohľadom zdravého životného štýlu? Táto kniha je zrozumiteľným návodom, ako poznanie ajurvédy, starobylej náuky o zdravom živote, zakomponovať do bežných dní modernej ženy. 

Žiadne striktné príkazy, zákazy a vzdialená teória. Autorka ťa na základe vlastnej praxe prevedie svojou metódou AJURVÉDSKYCH 5P, vďaka ktorej pochopíš, že zdravie, krása a vitalita nezávisia od veku, ale od tvojho prístupu k sebe samej.

Kniha je určená ženám, ktoré sú na začiatku svojej cesty poznávania ajurvédy, cítia však v sebe súznenie s prírodou a čoraz viac si uvedomujú, že starostlivosť o seba je prvým krokom k tomu, aby naplno žili svoje osobné poslanie. V knihe Ajurvéda pre moderné ženy s podtitulom Vykroč na cestu k rovnováhe nájdu ako zrozumiteľnú teóriu, tak praktické tipy.

Heslom autorkinho prístupu je: „Jednoduché veci konané konzistentne nás menia.“ Dovoľ si zmeniť svoj život a starať sa o seba tak, ako si to zaslúžiš. Nauč sa, ako k svojmu telu pristupovať tak, aby sa ti oplatilo zdravím a vitalitou.

Vďaka tejto knihe:

 • spoznáš techniky podporujúce tvoje zdravie,
 • zaradíš do svojho života prínosné návykykaždodenné rituály,
 • zistíš, ku ktorému konštitučnému typu patríš a čo potrebuješ do svojho života zaradiť, aby si dosiahla vnútornú rovnováhu,
 • zistíš, aké konkrétne potraviny a aktivity sú vhodné práve pre teba,
  naučíš sa pripravovať vyladené pokrmy,
 • dozvieš sa, aké energie sa cyklicky striedajú v prírode a ako ich vieš využiť vo svoj prospech,
 • začneš žiť naplno svoju ženskú esenciu.

Nech „vitalita“ a „dlhovekosť“ nie sú len prázdnymi pojmami, ale kvalitami, ktoré sama žiješ. Táto kniha ti pomôže vykročiť na cestu vedúcu k rovnováhe a spokojnosti.

Kniha Ajurvéda pre moderné ženy je prvou knihou o ajurvéde od slovenskej autorky.

Jana Gurníková sa už roky venuje šíreniu povedomia o ajurvéde a svoje pôsobenie zamerala výhradne na ženy. Kniha je tak koncentrovaným súborom vedomostí, ktoré sú pre ženy nápomocné a pomáhajú im k premene ich životov k lepšiemu. 

S pútavým grafickým uchopením kniha navyše pohladí ženskú dušu a je skvelým darčekom pre ženu v každom veku.

Kniha sa stala bestsellerom už pár dní po uvedení na trh a po 11 dňoch dokonca obsadila pozíciu TOP1 bestseller na Martinuse

Slovami iných žien

Naprosto všem vřele doporučuji. Janička je skvělý průvodce na cestě za poznáním ájurvédy. Vše krásně a přehledně napsané a vysvětlené. Jednoduché principy, recepty a rituály, které si každý může zařadit do svého života. Děkuji, Janičko, za Tvoje laskavé vedení a podporu. Díky Tobě se mi otevřelo nové vnímání a způsoby stravování.
Iveta
Janka, poviem to takto, kade chodím, tam Ťa chválim a odporúčam:). Zároveň, ak sa s niekým len tak bežne rozprávame o živote, stravovaní, cvičení, atď., no jednoducho mi už nedá neposunúť ďalej niektoré rady a odporúčania, ktoré som sa naučila a sama vyskúšala. A ľudia veľakrát počúvajú, či už si niečo z toho zoberú do svojich životov, je na nich, ale nech o tom vedia…
Miriama
Naozaj, ajurvéda je nádherná. Všetko je tak prepojené s prírodou, v prírode, vo vesmíre… a tak všetko so všetkým súvisí. Len si to zvedomiť. Ďakujem, Janka, za tie „diamanty”, ktoré si nám priblížila svojimi vedomosťami v programe. Z každého Tvojho slova dýchala láska k ajurvéde.
Alenka
 • Kniha má 256 strán
 • Je v tvrdej väzbe
 • V slovenskom jazyku
 • Už počas prvého týždňa si ju zakúpili stovky žien

HLAVNÝM PARTNEROM KNIHY JE